تولید زالوی پایدار برنامه ریزی در خصوص تولید زالو

تولید زالو تکثیر زالو پرورش زالو

آیا می دانید ۸۰ درصد از کسانی که به صنعت تولید زالو و پرورش زالو وارد می شوند ، پس از دوره ای کوتاه و گاها یکساله از این صنعت خارج می شوند و دچار خسارتهای مالی می گردند ؟!!!!

آیا می دانید ۲۰ درصد از کسانی که به صنعت زالو مشغول می گردند هرگز آنرا رها نمی کنند و آنرا کسب و کاری پولساز و بی همتا می دانند ؟!!!

تفاوت این ۲۰ درصد و آن ۸۰ درصد در چیست ؟

در این مقاله می خواهم پاسخ سوال فوق را کاملا واضح و آشکار به علاقمندان ورود به عرصه تکثیر و پرورش زالو اعلام نمایم.

تفاوت این عده در تحقیقات و علم و آگاهی مناسب است .

کسانی که از ابتدا نسبت به این رشته تحقیقات کافی انجام داده باشند و دوره های آموزشی مناسب را گذرانده باشند و با مشاوری آگاه و امین که خود دستی در این کار دارد به این عرصه گام نهند همواره طعم پیروزی و پایداری را خواهند چشید .

آری برخی از عزیزان هستند که مشاورانی را برمی گزینند که حتی یک کارگاه ۱۰/۰۰۰ قطعه ای زالو را مدیریت نکرده اند یا فقط نامی از زالو شنیده اند و هرگز از مشکلات و مسائل این مسیر با شما سرمایه گذار و جویای کار صحبت نمی کنند و فقط در باغ سبز این رشته را عنوان می کنند .

اما در همینجا به عنوان یک تولیدکننده زالو ، مشاور مزارع تکثیر و پرورش زالو رسما اعلام می نمایم که این کار سختی های خود را دارد و در عین حال لذت های بسیار برای کسی که به آن عشق بورزد .

پس در گام اول ببینید آیا به این کار علاقه دارید و آیا تحمل بوهای نامطبوع و مراحل دشوار تعویض آب و تیمار این موجودات ظریف و زیبا را دارید ؟

توصیه من به آنهایی که در شرف اخذ تصمیم ورود به رشته پرورش زالو هستند این است که ابتدا با مطالعات فراوان و آموزش های اولیه و نیز بازدید از یک کارگاه واقعی تولید زالو از نزدیک وجود زالو را درک نمایند .

و سپس تصمیم نهایی را بگیرند .

و هرگز گول طرح های توجیهی مختلف و اظهارات افرادی مبنی بر سودهای چند درصدی را نخورید !!!

جهت مشاوره و آموزش جامع پرورش زالو و بازدید از کارگاه های تولیدی با گروه بانک زالو تماس بگیرید.

۰۹۱۲۵۴۵۶۲۸۰ – ۵۵۹۷۳۶۵۱ – ۳۳۷۴۱۶۵۴ – ۰۹۳۷۱۲۶۴۳۵۲

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *