تولید زالوی پایدار برنامه ریزی در خصوص تولید زالو

تولید زالو تکثیر زالو پرورش زالو

تولید زالوی پایدار برنامه ریزی در خصوص تولید زالو

آیا می دانید ۸۰ درصد از کسانی که به صنعت تولید زالو و پرورش زالو وارد می شوند ، پس از دوره ای کوتاه و گاها یکساله از این صنعت خارج می شوند و دچار خسارتهای مالی می گردند ؟!!!!

آیا می دانید ۲۰ درصد از کسانی که به صنعت زالو مشغول می گردند هرگز آنرا رها نمی کنند و آنرا کسب و کاری پولساز و بی همتا می دانند ؟!!!

تفاوت این ۲۰ درصد و آن ۸۰ درصد در چیست ؟

در این مقاله می خواهم پاسخ سوال فوق را کاملا واضح و آشکار به علاقمندان ورود به عرصه تکثیر و پرورش زالو اعلام نمایم.

تفاوت این عده در تحقیقات و علم و آگاهی مناسب است .

کسانی که از ابتدا نسبت به این رشته تحقیقات کافی انجام داده باشند و دوره های آموزشی مناسب را گذرانده باشند و با مشاوری آگاه و امین که خود دستی در این کار دارد به این عرصه گام نهند همواره طعم پیروزی و پایداری را خواهند چشید .

آری برخی از عزیزان هستند که مشاورانی را برمی گزینند که حتی یک کارگاه ۱۰/۰۰۰ قطعه ای زالو را مدیریت نکرده اند یا فقط نامی از زالو شنیده اند و هرگز از مشکلات و مسائل این مسیر با شما سرمایه گذار و جویای کار صحبت نمی کنند و فقط در باغ سبز این رشته را عنوان می کنند .

اما در همینجا به عنوان یک تولیدکننده زالو ، مشاور مزارع تکثیر و پرورش زالو رسما اعلام می نمایم که این کار سختی های خود را دارد و در عین حال لذت های بسیار برای کسی که به آن عشق بورزد .

پس در گام اول ببینید آیا به این کار علاقه دارید و آیا تحمل بوهای نامطبوع و مراحل دشوار تعویض آب و تیمار این موجودات ظریف و زیبا را دارید ؟

توصیه من به آنهایی که در شرف اخذ تصمیم ورود به رشته پرورش زالو هستند این است که ابتدا با مطالعات فراوان و آموزش های اولیه و نیز بازدید از یک کارگاه واقعی تولید زالو از نزدیک وجود زالو را درک نمایند .

و سپس تصمیم نهایی را بگیرند .

و هرگز گول طرح های توجیهی مختلف و اظهارات افرادی مبنی بر سودهای چند درصدی را نخورید !!!

جهت مشاوره و آموزش جامع پرورش زالو و بازدید از کارگاه های تولیدی با گروه بانک زالو تماس بگیرید.

۰۹۱۲۵۴۵۶۲۸۰ – ۵۵۹۷۳۶۵۱ – ۳۳۷۴۱۶۵۴ – ۰۹۳۷۱۲۶۴۳۵۲

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *