زالو پدیده قرن رفتار انسانها با زالو

زالو درمانی پرورش زالو روغن زالو

زالو پدیده قرن

رفتار انسانها با زالو

دیری است که زالو این موهبت خداوند در زمین به بشریت خدمت می کند و امراض گوناگون انسانها را درمان کرده است و این بشر قدر ناشناس در دوره هایی به بهانه های مختلف از جمله چندش آور بودن یا مخالفت دکتر های مدرنیته به مقابله با این آفریده خداوند پرداخته و آنرا کنار گذارده اند.

اما از آنجایی که بشر با این علم ناقص خود همواره مجبور به بازگشت به الطاف بیکران خداوندی است مجددا همین بشر مدرنیته خود ، رو به سوی زالو و زالودرمانی می آورد و آن را در محافل علمی و پزشکی دنیا مطرح و تایید می کند

و باز ما انسانها هستیم که در طول دوران های مختلف تاریخی دچار افراط و تفریط شده و این بار نیز با صید بی رویه و همچنین دستکاری اکوسیستم زندگی زالو ، این موجود ارزشمند را نیز در معرض انقراض و خطر نابودی قرار داده ایم .

بیاییم تا با تغییر نگرش خود در تمامی مسایل زندگی جنبه اعتدال را رعایت نموده و در این زمینه نیز با استفاده از زالوهای پرورشی که در مزارع تحت کنترل آماده استفاده در طب می شوند از انقراض این موجودات جلوگیری نماییم .

گروه بانک زالو با هدف تولید و پرورش زالوی با کیفیت جهت مصرف هموطنان ایرانی و با برنامه بلند مدت جهت دستیابی به بازارهای بزرگ صادرات فرا مرزی گام در این عرصه نهاده و تا این مرحله هموطنان بسیاری را بهره مند ساخته و امید آن دارد تا در آینده ای بسیار نزدیک به بزرگترین صادر کننده زالوی دنیا تبدیل گردد . ان شاءالله

جهت تهیه زالوی طبی با کیفیت با ما تماس بگیرید ,۰۹۱۲۵۴۵۶۲۸۰ – ۳۳۷۴۱۶۵۴و ۵۵۹۷۳۶۵۱-۰۲۱

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *