چرا زالو ؟ طلای زنده

چرا زالو ؟ طلای زنده

چرا زالو ؟ طلای زنده

چرا زالو؟؟؟

 طلای زنده

همواره مخترعین و پژوهشگران با ایدهای نو و به کمک تکنولوژی‌های پیشرفته خدمات بی‌کرانی را به دنیای پزشکی و در نتیجه سلامت بشر نموده‌اند. بکارگیری این ابزار جدید، جان انسان‌های بیشماری را نجات می‌دهد. امروزه نقش ابزار پزشکی در افزایش کیفیت و خدمات پزشکی و تشخیص و درمان بیماری‌ها انکارناپذیر بوده و تقریباً بدون جایگزین می‌باشد.
انواع کیت‌های تشخیصی، انواع ابزار ساده و پیشرفته جراحی، انواع دستگاه‌های تصویر برداری و مانیتورینگ و تعداد بیشماری از ابزار و وسایل پزشکی که هر روزه بر کیفیت و توانمندی پزشکان در تشخیص و یا درمان بیماریها می‌افزاید.
در این بین، طبیعت نیز ابزاری را  با طراحی بی‌نظیر و کارکرد انحصاری معرفی کرده است که تاکنون آن گونه که شایسته است در صنعت ابزار پزشکی شناخته نشده و هنوز جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است. هر چند دانشمندان در کشورهای توسعه یافته هر روزه گزارش‌های فراوانی در توانایی و قابلیت‌های بی‌نظیر این ابزار ساخت طبیعت ارائه می‌دهند، ولی در جامعه پزشکی کشور ما بدلیل نبود شناخت کافی و از طرفی در تقابل چندین ساله طب سنتی و طب مدرن محجور مانده و بطور شایسته معرفی نشده است.

این معجزه طبیعت ، زالو نام دارد . وسیله‌ای با قابلیت مکش بالا و تزریق همزمان ترکیبات ضد انسداد و گرفتگی ، ابزاری با توانایی تزریق بی‌نظیرترین آنتی بیوتیک های طبیعی و بهترین ابزار برای خون‌رسانی فوری به بافت‌های درگیر….
حقا که طلای زنده نام درخوری برای این معجزه طبیعت است …

به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *