درمان بیماری قلبی و ضعف قوای جنسی با زالو درمانی

زالو درمانی | پرورش زالو

درمان بیماری قلبی و ضعف قوای جنسی با زالو درمانی

درمان بیماری قلبی و ضعف قوای جنسی با زالو درمانی

پیشرفت علم زالو درمانی در کشور های خارجی

در کشور روسیه بیماری‌های گوناگونی را از بیماری قلبی و پوستی گرفته تا ضعف قوای جنسی را با زالو اندازی معالجه می‌کنند .

به گزارش بوعلی و به نقل از خبرگزاری تسنیم , محمد عزیز خانی درباره زالو درمانی اظهار داشت :

امروزه جامعه جراحان انگلستان پس از مشاهده اثرات معجزه آسای زالو در جراحی پلاستیک و گِرَفت‌های پوستی و پیوند اعضا , کاربرد زالو پس از پایان جراحی و حتی در حین عمل را کاملاً پذیرفته و مورد تاکید قرار می‌دهند .

زالو درمانی از زبان یوسف اصغریبه گفته وی پروفسور اولیوا از دانشگاه مون کلیوی فرانسه معتقد است هنوز تمامی اسرار و خواص مثبت پزشکی زالو درمانی کشف نشده است.

در کشور روسیه بیماری‌های گوناگونی را از بیماری قلبی و پوستی گرفته تا ضعف قوای جنسی را با زالو اندازی معالجه می‌کنند.

این دستیار تخصصی طب سنتی ادامه داد : در مسکو و اکراین کرم‌های آرایشی برای رفع چروک صورت ابداع شده است که ماده موثره آن از زالو استحصال شده است .

عزیز خانی افزود: در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ در کشور آلمان ۳۰ میلیون عدد زالو در مصارف طبی استفاده شده است ، همچنین در تحقیقات دانشگاه استرانفورد کالیفرنیا کاربرد زالو در جراحی پلاستیک و ترمیم با درصد موفقیت بالایی بوده است .

وی بیان داشت : مواد اصلی که در بزاق زالو است هیرودین نام دارد که باعث مهار پروسه انعقادی می‌شود و عروق را باز می‌کند و خون رسانی در بافت‌ها بهتر می‌شود .

این دستیار تخصصی طب سنتی بیان کرد:

دو اتفاق جالب هم در زالو درمانی می‌افتد که یکی اثر بیوانرژیتیک هال افکت است که با دستگاه بسیار پیشرفته در روسیه در آزمایشگاه بیوفیزیک و بیومکانیک انستیتو کورتکوف اندازه گیری کردند که هر نقطه بدن که تحت تاثیر زالو بود, انرژی حیاتی آن نقطه افزایش یافته است .

عزیز خانی افزود: زالو درمانی عروق را باز می‌کند و اکسیژن رسانی بهتر می‌شود و سیستم دفاعی را تقویت می‌کند و تاثیر نورو توپیکال افکت یعنی ترمیم عصب و پایانه‌های عصبی بعد از زالو درمانی بهتر می‌شود .

وی خاطرنشان کرد : در قطع عصب و ضایعات عصبی زمانی زالو می‌اندازیم, بازسازی عصب بهتر می‌شود و در درمان بیماری‌هایی مثل پارکینسون, ام اس , سکته‌های مغزی , آلزایمر و کاهش حافظه زالو موثر است.

همچنین موارد متعددی را گزارش کردند که قطع انگشت دست و پا یا اعضای دیگر که با زالو درمانی پیوند بهتر صورت گرفته است .

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *